tabletki

img

Mając na uwadze spore zainteresowanie, od sezonu 2016/2017 funkcjonują równolegle dwie grupy kolarskie, a rekrutacja do każdej edycji jest prowadzona na miesiąc przed ich rozpoczęciem. Członkowie grupy ćwiczą pod okiem trenerów od przygotowania wytrzymałościowego i stricte kolarskiego, po to aby w sezonie kolarskim osiągać jak najlepsze rezultaty. Zajęcia zakończone są rozciąganiem , które wysmukli Twoją sylwetkę.

Zajęcia Pole Dance są dla każdego, w każdym przedziale wiekowym. Efektem ćwiczeń z linami jest poprawa koordynacji ruchów, ogólnej kondycji fizycznej i wzrost siły mięśni. To akcesorium możemy wykorzystać również do wykonywania podskoków, przysiadów i pajacyków.

Trening medyczny to duża dawka bezpiecznego ruchu pod okiem specjalisty w swojej dziedzinie. Jest to program ćwiczeń polecany dla każdego bez względu na wiek czy poziom aktywności fizycznej. Trening oparty zasadę „ muscle confusion” co w wolnym tłumaczeniu oznacza mniej więcej „zakłopotanie mięśni”.

Serie ćwiczeń ze sztangą wykonywane są kolejno po sobie, w wielu różnych ciekawych, ale przede wszystkim angażujących każdą partię mięśniową, sekwencjach ruchowych. Sztangi - to trening z wykorzystaniem sztangi, który wzmocni i ukształtuje twoje mięśnie. Ćwiczenia umiarkowanej intensywności skierowane do osób początkujących jak i zaawansowanych.

BUP jest polecane dla rzeźbienia i wzmacniania ciała. Podczas prostej lekcji poprzedzonej krótką rozgrzewką kładziemy nacisk na precyzję wykonywania ćwiczeń, niekiedy z wykorzystaniem obciążników, gum czy też piłek. Zajęcia odbywają się na 3 salach: cross, spinningowej i fitness.

Głównym atutem naszego klubu jest niepowtarzalna i niezwykle doświadczona kadra instruktorska. Personel Centrum Rehabilitacji to prężnie rozwijające się młode osoby podchodzące profesjonalnie do swojej pracy. W ciągu 20 sekund pracy wykonujemy tyle powtórzeń, ile tylko jesteśmy w stanie jak najszybciej.

Stanowiły one formę urozmaicenia zajęć, a przede wszystkim umożliwiły dostosowanie ich do możliwości oraz oczekiwań poszczególnych klientów. Zakres usług klubu nie był szeroki, ograniczał się do zajęć przy muzyce. W 1983 roku za zgodą Stołecznego Ośrodka Sportu otworzyła pierwszy w Polsce fitness klub - Fitness Klub "POD SKOCZNIĄ" w Warszawie.

ile autorem metody ćwiczeń noszących wspólną nazwę "aerobik" był wspomniany Cooper, tyle symbolem ćwiczeń gimnastycznych wykonywanych w rytm muzyki była jego rodaczka, popularna niegdyś aktorka Jane Fonda. Na zajęciach Squats & Stretch koncentrujemy się przede wszystkim nad wzmacnianiem i rzeźbieniem dolnych partii ciala, z dłuższą częscia końcową zajęć na rozciąganie. Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą.

Mamy i maluchy to zajęcia skierowane są do kobiet które wkroczyły w okres macierzyństwa i wykorzystując czas razem ze swoją pociechą mogą wrócić do formy sprzed ciąży. Zasada jest prosta - ćwiczymy przez 20 sekund i przez 10 odpoczywamy. Ćwiczenie w ten sposób pozwala spalić więcej tłuszczu niż tradycyjne ćwiczenia aerobowe.

Wypracuje poprawną postawę, rozciągnie i wzmocni mięśnie nóg, pośladków i ramion. Na tych zajęciach nauczysz się ciekawych choreografii średniej intensywności i będziesz mogła bawić się w rytmie ulubionej muzyki. Żywiołowa muzyka dodaje energii, zróżnicowane tempo zajęć zapewnia utrzymanie tętna na odpowiednim poziomie, który pozwoli efektywnie spalać tkankę tłuszczową.

Tańcz i kształtuj mięśnie ud i pośladków! Na tych zajęciach jednocześnie wzmocnisz mięśnie brzucha i spalisz zbędne kalorie. Twoje ciało nabierze pożądanych kształtów, a jednocześnie unikniesz nadmiernego przyrostu masy mięśniowej.

Zumba to idealne połączenie treningu i zabawy. Niezwykła przygoda dla początkujących, wyzwanie dla średniozaawansowanych i idealne rozwiązanie dla zaawansowanych. Na koniec każdego treningu, zrelaksujesz się rozciągając się przy nastrojowej muzyce.

Dlatego stworzyłem coś wyjątkowego - klub łączący w sobie fitness i taniec! Świetne ćwiczenie funkcjonalne dla pana młodego tuż przed ślubem, i nie tylko. Ostatnimi czasy najpopularniejszym ćwiczeniem w Fitness Academy Stare Miasto jest noszenie instruktora na rękach.

Dogodne położenie w pobliżu ważnych węzłów komunikacyjnych zapewnia łatwy dojazd z Wrocławia i okolic.